امروز    دوشنبه , 01/مرداد/1397  
 
 

منوی اصلی

president
Orginal-Logo
shaa
labsnet Link 1
NBIC
hemayat
saramadan
tajhizat

حاضرین در سایت

ما 54 مهمان آنلاین داریم
 
 
 
گزارش بازدید از کارخانه کاشی فرزاد مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط احمدی   
شنبه, 07 آذر 1394 ساعت 09:35

بازدید رئیس گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه بیرجند از کارخانه کاشی فرزاد (دانلود گزارش)

 

گزارش مختصر بازدید از کارخانه کاشی فرزاد

پیرو هماهنگی های بعمل آمده و با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی، به مناسبت هفته کارآفرینی به اتفاق جمعی از دانشجویان رشته مهندسی مکانیک و با حضور مسئول گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه و همچنین جناب آقای دکتر کاشی، عضو محترم هیات علمی گروه مهندسی مکانیک در روز سه شنبه 26 ابانماه 1394 به محل کارخانه کاشی فرزاد واقع در شهرک صنعتی بیرجند مراجعه شد.

بازدید از بخشهای مختلف کارخانه همراه با مسئول فنی کارخانه انجام و دانشجویان از توضیحات مفصل ایشان استفاده نمودند. در انتهای بازدید طی جلسه ای در اتاق مدیرعامل، جناب آقای فلاحی به بیان تجارب و راهنمایی های لازم در حوزه کارآفرینی و ارتباط با صنعت برای دانشجویان پرداختند. در ادامه دانشجویان با طرح سوالاتی از مدیرعامل محترم پاسخ های خود را از ایشان دریافت نمودند.

جناب آقای مهندس فلاحی از حضور دانشگاه و دانشجویان در صنعت و بویژه واحدهای تولیدی تحت مدیریت ایشان استقبال نمودند و به دانشجویان فنی قول مساعدت درخصوص اشتغال پاره وقت آنها در کارخانه کاشی فرزاد جهت آشنایی بیشتر با این صنعت را دادند. همچنین ایشان از حضور اعضای هیات علمی و سایر دانشجویان دانشگاه جهت آشنایی با این واحد تولیدی و ارائه نظرات، استقبال نمودند.

در بازگشت از کارخانه، دانشجویان ضمن تاکید بر فواید و ضرورت این بازدید از مسئول دفتر کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه درخواست تداوم برنامه هایی مشابه با این بازدید را داشتند. آقای دکتر کاشی نیز حضور در واحدهای تولیدی وصنعتی را بعنوان یک رکن بسیار ضروری جهت آشنایی عملی دانشجویان بویژه دانشجویان رشته های فنی و مهندسی با دروس نظری آموزش دیده عنوان کردند. مسئول دفتر کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه نیز از برنامه این دفتر در اینخصوص و تداوم این بازدیدها متناسب با نیاز رشته های تحصیلی مختلف دانشگاه خبر داد.

آخرین بروز رسانی در دوشنبه, 09 آذر 1394 ساعت 10:43
 
 
 

تلفن : 32202516 - درونگار : 32202515 - پست الکترونیک : research.office@birjand.ac.ir

انتهای بلوار شهید آوینی – بلوار دانشگاه بیرجند – پردیس شوکت آباد - ساختمان مرکزی